سوالات متداول

تقریبا تمامی سیستم عامل های موجود را میتوانید از طریق کنسول iLO نصب کنید. همچنین در صورت نیاز میتوانید درخواست نصب سیستم عامل جدید را از طریق پنل کاربری ثبت کنید تا کارشناسان ما این کار را برای شما انجام دهند.
تشخیص این موضوع نیاز به شناخت از نوع خدمات ارایه شده توسط شما و تعداد مشترکین خدمات شما دارد. اگر سرویس های شما نیاز به منابع سخت افزاری زیادی دارد یا تعداد مشترکین شما زیاد است پس به احتمال زیاد سرور اختصاصی گزینه مناسب تری برای کسب و کار شماست. در مقابل اگر استارت آپ هستید و نیاز به راه اندازی سرویس های اختصاصی دارید اما با محدودیت بودجه مواجه هستید سرور مجازی میتواند نیاز شما را مرتفع کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سایت هایی که پهنای باند و آپتایم بالا نیاز دارند

فروشگاه های اینترنتی متوسط و بزرگ

سایت‌های اشتراک ویدئو

سایت های پر بازدید

مجازی سازی

ذخیره بکاپ

کلاس های آنلاین

قابلیت نصب سیستم عامل های متعددی بر روی سرورهای مجازی وجود دارد که از جمله آنها نسخه های کلاینت و سرور ویندوز، انواع توزیع های لینوکس، بی اس دی و انواع فایروال های شبکه می باشد.
پس از آماده شدن سرور اطلاعات مورد نیاز جهت اتصال برای شما ارسال میشود. اگر دانش و تجربه کافی برای راه اندازی سرویس های مورد نیاز را ندارید میتوانید درخواست نصب کنترل پنل وب مانند سیپنل یا دایرکت ادمین ارسال کنید تا از طریق کنسول وب این پنل ها سرور خود را مدیریت کنید. همچنین میتوانید از پلن های مدیریت سرور وی ام پارس نیز برای نگهداری سرور خود استفاده کنید تا با خیال راحت به کسب و کار خود بپردازید و کلیه مسایل مربوط به سرور را به تیم فنی ما بسپارید.
انتقال اطلاعات بین سرورها در شرایط مختلف متفاوت می باشد. حجم اطلاعات، تعداد وب سایت ها، سرویس های نصب شده و استفاده از کنترل پنل های وب می تواند در این روند تاثیر مستقیم داشته باشد. جهت اطلاع از نحوه انجام اینکار از طریق تیکت با ما در تماس باشید.
لایسنس اورجینال و اشتراکی پنل های سیپنل، دایرکت ادمین و پلسک توسط وی ام پارس ارایه میشود. نصب و راه اندازی نیز در صورت درخواست قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.
در سرورهای مدیریت شده کلیه مراحل نصب، راه اندازی و نگهداری از سرور و سرویسها توسط تیم فنی وی ام پارس انجام میشود که این موارد در سرورهای مدیریت نشده بر عهده مشترک می باشد. تمرکز اصلی مشترکین سرورهای مدیریت شده بر ارایه خدمات بهتر به مخاطبین خود می باشد و با اتکا به دانش و تجربه تیم فنی وی ام پارس کلیه موارد فنی را به آنها واگذار میکنند.
پس از نصب و راه اندازی سرویس ها نوبت قسمت مهم و کار اصلی یعنی پشتیبانی و نگهداری از خدمات است. مانیتورینگ، بکاپ گیری، حل مشکل و مشاوره فنی فعالیت های اصلی این بخش است که توسط وی ام پارس انجام میشود. قوانین و شرایط خدمات مدیریت سرور را میتوانید در این صفحه مطالعه نمایید.
کلیه اطلاعات شما از سرورهای قبلی به جدید توسط وی ام پارس انجام میشود و محدودیتی در پروسه انتقال وجود ندارد. مهم نیست که در سرور قبلی از کنترل پنل سیپنل استفاده میکنید یا دایرکت ادمین یا حتی ایمیل سرور قبلی شما با سرور جدید متفاوت است، در هر صورت اطلاعات شما به سرورهای جدید منتقل خواهد شد.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وی ام پارس می باشد. نماد اعتماد الکترونی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید