server management

خدمات مدیریت و نگهداری سرور

نگهداری و پشتیبانی از سرورهای شما در هر جای دنیا

معرفی خدمت مدیریت سرور

نگهداری از سرورهای اینترنتی امری تخصصی است که نیاز به دانش سیستم عامل، شبکه و شناخت کافی از خدمات هاستینگ دارد. وی ام پارس با تکیه بر سالها تجربه و دانش در این حوضه آماده عقد قرارداد جهت نگهداری از سرورهای شماست. فرقی نمیکند از وی ام پارس سرور تهیه کرده اید یا جای دیگر، تیم فنی وی ام پارس آماده ارایه خدمات فنی جهت نصب و راه اندازی، توسعه، بکاپ گیری و مانیتورینگ سرویس های شما میباشد. خدمات مدیریت سرور به دو صورت ماهانه و موردی قابل ارایه می باشد.

مدیریت سرور ماهانه

در این پلن از تاریخ شروع قرارداد شما با وی ام پارس کارشناسان ما تمامی اطلاعات موجود را از شما دریافت می کنند و سپس آنالیز کلی بروری سرورهای شما انجام می دهند که خروجی آن ارایه گزارش اولیه است. در ادامه نقاط ضعف و قوت سرویس شما مشخص می شود و با برنامه ریزی دقیق به سمت بهبود موارد ضعف خواهیم رفت. ما همواره با شما در ارتباط خواهیم بود و برای توسعه سرویس های خود می توانید روی ما حساب کنید. خدمات قابل ارایه شامل نصب و راه اندازی، بکاپ گیری، مانیتورینگ، برنامه نویسی جهت اتوماتیک سازی کارهای تکراری، حل مشکلات احتمالی، آنالیز و بهبود امنیت خدمات و مشاوره فنی می باشد.

مدیریت سرور موردی ( پروژه ای )

نصب و راه اندازی سرویس جدید یا حل مشکلات مربوط به خدمات وب میتواند بصورت پروژه ای انجام شود. پس از سفارش این سرویس کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود تا نیاز شما را بررسی کنند و زمان و هرینه مورد نیاز برای انجام پروژه را به اطلاع شما میرسانند. در صورت تایید نهایی پروژه طبق برنامه انجام و تحویل میشود. هزینه های اعلام شده در این پلن بصورت ساعتی محاسبه میشود و تنها پس از بررسی اولیه امکان اعلام هزینه وجود دارد.

خدمات قابل ارایه شامل مشاوره فنی و خرید، نصب و راه اندازی سرویس جدید، حل مشکل و انتقال اطلاعات است.



پشتیبانی شبانه روزی واقعی

ارتباط با واحد پشتیبانی از طرق مختلف در ساعات اداری و غیر اداری برای رفع اشکالات
customer-service

مانیتورینگ شبانه روزی

تمامی سرویس های شما توسط سرور مانیتورینگ بررسی می شوند و در صورت بروز اشکال اطلاع رسانی می شود
error

مهاجرت به سرور جدید

انتقال اطلاعات شما به سرورهای جدید با کمترین قطعی توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد
transfer

بهینه سازی

بهینه سازی سرویس ها جهت افزایش سرعت لود صفحات سایت و کاهش مصرف منابع
speed

سخت سازی

سیستم عامل و نرم افزار های مهم بررسی و سخت سازی بروی آنها انجام میشود تا امنیت بالا برود
shield

حل مشکل

بررسی و حل مشکلات سرویس های شما در کمترین زمان با ارایه گزارش کامل از مشکل بوجود آمده و عملیات انجام شده
toolbox

شرایط خدمات مدیریت سرور

خدمات قابل ارایه:

ارایه مشاوره تخصصی
نصب و راه اندازی نرم (تبصره ۱)
بروزرسانی سیستم عامل و نرم افزارهای مورد استفاده
دیپلوی پروژه های نرم افزاری (تبصره ۲)
مانیتورینگ سرویس ها توسط سرور مانیتورینگ
بکاپ گیری از اطلاعات
برقراری امنیت خدمات (تبصره ۳)

تبصره ۱ : تنها نرم افزارهای رایج در خدمات هاستینگ قابل نصب می باشند و مسئولیت تهیه لایسنس در صورت نیاز بر عهده مشترک می باشد.

تبصره ۲ : از آنجاییکه پروژه های نرم افزاری نیازمندی های متفاوتی دارند در صورت نیاز به دیپلوی پروژه نرم افزاری بر روی سرور همراهی برنامه نویس و وجود مستندات الزامیست.

تبصره ۳ : جهت برقراری امنیت در سرویسها دسترسی های مدیریتی به سیستم عامل و سرویس های حیاتی از جمله دیتابیس نزد وی ام پارس محفوظ می ماند و در صورتیکه مشترک نیاز به دسترسی مدیریتی داشته باشد با هماهنگی از طریق تیکت دسترسی برای زمان معلوم برای ایشان برقرار خواهد شد. این مورد بدلیل حفظ یکپارچگی در تنظیمات و قبول مسئولیت کارکرد صحیح سرویس ها می باشد لذا در صورتیکه مشترک نیاز به دسترسی دایم داشته باشد، مسئولیت اختلالات ناشی از تنظیمات اشتباه بر عهده ایشان خواهد بود.

هزینه خدمات مدیریت سرور برای حداکثر ۱۵ ساعت در ماه مبلغ یک میلیون تومان است که این مبلغ شامل خدمات فنی و مشاوره می باشد. ساعات اضافه کارکرد بر اساس مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای هر ساعت محاسبه و در فاکتور ماه آینده گنجانده خواهد شد.

سوالات متداول

خیر. نگهداری از نرم افزارهای وب سایت شامل خدمات مدیریت سرور نیست. نصب اولیه یا انتقال نرم افزارهایی از قبیل وردپرس، جوملا، مجنتو، مودل و یا پروژه های برنامه نویسی شده، توسط وی ام پارس انجام میشود ولی در ادامه نگهداری و بروزرسانی آن بر عهده مشترک خواهد بود.
کلیه سرورهای اینترنتی قابل پشتیبانی میباشند. سیستم عامل های لینوکس، ویندوز و بی اس دی. انواع کنترل پنل های وب از قبیل سیپنل، دایرکت ادمین و پلسک.
در سرورهایی که از کنترل پنل های وب استفاده میکنند دسترسی مدیریتی به پنل برای شما فراهم خواهد شد و اگر سرور بدون پنل باشد دسترسی به اف تی پی و phpmyadmin برای شما فراهم خواهد شد.
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وی ام پارس می باشد. نماد اعتماد الکترونی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید